Koncerty

3. V. 1995 r. - koncert fortepianowy Iwo Załuskiego (Anglia), zorganizowany przez TPZW z okazji Święta Narodowego 3 Maja. Koncert odbył się na Zamku w Dębnie. Iwo Załuski poruszony wiadomościami o powiązaniach z Wojniczem jego przodka, Andrzeja Stanisław Załuskiego biskupa krakowskiego i urzeczony kościółkiem św. Leonarda, postanowił dochód z jednego ze swych koncertów w Polsce przeznaczyć na potrzeby tegoż kościoła.

18.VI. 1995 r. - koncert 45 - osobowej młodzieżowej orkiestry dętej z Wielkiej Brytanii (Manchester). Koncert odbył się na Rynku w Wojniczu, trwał półtorej godziny. Członkowie orkiestry złożyli kwiaty pod Pomnikiem Lotników Alianckich w Dębinie Zakrzowskiej.

10.IX. 1995 r. - koncert fortepianowy japońskiej pianistki Megumi Ito zorganizowany przez TPZW z okazji otwarcia wystawy "Japonia oczami Japończyków". Koncert odbył się na Zamku w Dębnie.

2000 - 2005 - koncerty Muzyki Odnalezionej w kościółku św. Leonarda (we współpracy z Urzędem Gminy).

20.04. 2013 r. - koncert fortepianowy na zamku w Dębnie, poświęcony pamięci Jerzego Chumińskiego, zorganizowany z okazji 20. rocznicy powstania TPZW. Wystąpili: Radosława Jasik - fortepian i Krzysztof Kołodziej - gitara klasyczna.

do góry